Zapisz w schowku
Stwórz nowy schowek

KARIERA

logo Termika
KARIERA W TERMICE

Hurtownia Termika jest miejscem, w którym każdy — począwszy od władz, a skończywszy na pracownikach wierzy, że tylko dobrą organizacją pracy i odpowiednio ułożoną współpracą, da się osiągnąć wspólny sukces. Każdy, kto do nas trafi od pierwszych chwil otrzymuje wsparcie współpracowników, dzięki czemu może szkolić się i doskonalić. Dzięki temu rozwija się nie tylko on sam, ale także nasza firma.
Jeśli zależy Ci na tym, aby zostać pracownikiem Termiki, zapoznaj się z naszą działalnością. Każda osoba, która nawiąże z nami współprace może liczyć na wsparcie, dobre słowo i pomocną dłoń, a co najważniejsze — możliwość rozwoju w strukturach cenionej Hurtowni. Nasi pracownicy mogą korzystać ze wszystkich benefitów i praw, jakie posiadamy. Warto zatem zastanowić się nad pracą u nas, która z pewnością obu stronom wyjdzie na dobre.
Jeśli dołączysz do naszego Zespołu, przekonasz się na własnej skórze, że współpraca z Hurtownią Termika niesie za sobą same korzyści!
Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w firmie Termika wyślij do nas swoje CV pocztą, e-mailem, za pomocą formularza kontaktowego albo przyjdź osobiście.
Zgłoszenia zawierające CV i list motywacyjny (z nazwą stanowiska w temacie e-mail) prosimy przesyłać na adres rekrutacja@termika-kalisz.pl lub listownie z dopiskiem REKRUTACJA na adres firmy:

TERMIKA Grala, Wojciechowski sp. z o.o.
ul. Obozowa 48-52, 62-800 Kalisz


Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Czekamy właśnie na Ciebie!

pixel