Zapisz w schowku
Stwórz nowy schowek

FILOZOFIA SPRZEDAŻY

Nadrzędną misją naszej firmy jest dopasowanie oferty spełniającej oczekiwania naszych klientów. Ze względu na techniczną stronę oferowanych produktów, cenimy sobie pośrednictwo w sprzedaży w postaci firm instalacyjnych: handlowych i wykonawczych.

Dzięki trójstopniowej sprzedaży, mamy pewność że oferowany przez nas towar zostanie należycie dobrany, zamontowany, zachowując najwyższą jakość oraz zadowolenie klienta.

Hurtownia Termika jako firma inżynieryjna specjalizuje się w rozwiązaniach techniki grzewczej oraz OZE, biorąc równocześnie udział w licznych przetargach i inwestycjach.
Nasza firma nie posiada szerokiej ekspozycji związanej z ceramiką i łazienkami. Zastępujemy ją ofertą w katalogach producentów lub stroną internetową.

Specjalizujemy się głównie w doradztwie technicznym w zakresie: kotłów, pomp ciepła, rekuperacji oraz innych branżowych rozwiązań.
Chcemy być wsparciem dla firm wykonawczych, gdzie pośrednio profesjonalna obsługa instalatora, będzie gwarantem udanej inwestycji i zadowolenia klienta końcowego.

pixel