Zapisz w schowku
Stwórz nowy schowek

JESTEŚMY W GRUPIE INSTAL-KONSORCJUM

zdjęcie GIK

Termika jest w Grupie Instal-Konsorcjum

Członkostwo w Grupie Instal-Konsorcjum (największej grupie zakupowej z polskim kapitałem) pozwoliło skutecznie poszerzyć gamę dostawców, dzięki czemu mogliśmy zwiększyć ofertę produktową dla naszych Klientów i zaproponować im najnowsze rozwiązania, jakie dostępne są w branży grzewczej, sanitarnej i instalacyjnej.
Dostęp do marek własnych oraz Programu Partnerskiego PIK pozwala ciągle powiększać nasz asortyment i jednocześnie proponować innowacyjne rozwiązania. Współpraca z Grupą Instal-Konsorcjum sprawia zatem, że nasza oferta jest cały czas atrakcyjna i co najważniejsze — konkurencyjna w porównaniu z innymi podmiotami z naszej branży. Kolejnym atutem uczestnictwa w Grupie Instal-Konsorcjum jest możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń z innymi Konsorcjantami. Dzieje się tak choćby na cyklicznie organizowanej Giełdzie Towarowej, gdzie możemy się spotkać i spokojnie porozmawiać z innymi. Szczególną uwagę należy zwrócić uwagę na fakt, że Instal-Konsorcjum należy do grupy EDT GmbH — największej organizacji handlu hurtowego, jaka działa na terenie Europy. Podmiot zajmuje się branżą grzewczą i instalacyjną.
Dzięki temu, że jesteśmy częścią Grupy Instal-Konsorcjum, jesteśmy w stanie zadowolić każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta i dać mu rozwiązania najwyższej jakości.

Logo grupy ik
pixel